Architektura i nowoczesne budownictwo – Propozycja konkursu CERN Public Realm / HASSELL

Dzięki uprzejmości HASSELL HASSELL, międzynarodowej praktyki projektowej, niedawno przyznano jej udział w obu kategoriach międzynarodowego konkursu Public Realm dla CERN w Genewie.
Zgłoszenie konkursowe, które zostało wyprodukowane przez londyńskie studio HASSELL, było jedyną brytyjską praktyką projektową, która została wyróżniona nagrodą.
Otwarta międzynarodowa konkurencja prowadzona przez kanton w Genewie rozpoczęła się w maju 2011 r.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Konkurs został podzielony na dwie kategorie.
konkurs na idee na długość trasy Route de Meyrin przylegającej do kampusu CERN oraz konkurs na projekt w celu zaprojektowania emblematycznego królestwa publicznego, które uformuje publiczną twarz kampusu.
HASSELL znalazł się w pierwszej trójce w obu kategoriach, a konkurs na projekt zakończył się we współpracy z architektem oświetlenia Rogierem van der Heide.
Dzięki uprzejmości HASSELL Wpis z HASSELL zbadał związek między imponującą naturalną scenerią Campusu CERN, a ewoluującymi odkryciami technologicznymi, które tworzą najważniejsze wiadomości na całym świecie.
Tony Grist, dyrektor działu architektury HASSELL, z siedzibą w londyńskim studio, skomentował wynik, który potwierdza zaangażowanie HASSELL w projektowanie przestrzeni publicznej i kulturę współpracy architektury z krajobrazem w naszej praktyce.
Dzięki uprzejmości HASSELL Prywatny widok na Route de Meyrin.
Międzynarodowe zawody CERN odbyły się w czwartek 19 stycznia 2012 r.
Wystawa będzie czynna do 28 stycznia 2012 r.
W świecie nauki i innowacji, CERN.
Dzięki uprzejmości HASSELL
[przypisy: styrobeton, plytki ceramiczne, mrówka zdzieszowice ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka zdzieszowice plytki ceramiczne styrobeton