Budownictwo i architektura : Wywiady AD: Brad Cloepfil / Allied Works Architecture

Niedawno mieliśmy okazję odwiedzić biuro Allied Works w NY, aby przeprowadzić wywiad z założycielem firmy, Brad Cloepfil.
To był świetny wywiad i bardzo podobała mi się atmosfera biura: młody zespół, wiele abstrakcyjnych modeli studyjnych, piękne rysunki na tablicach i subtelna muzyka odtwarzana w tle, to było jak zobaczenie wnętrza kreatywnej maszyny w pracy.
Założona w 1994 roku przez Brada Cloepfila, Allied Works Architecture to nagradzana praktyka znana ze swojego wyrazistego wzornictwa i nieskazitelnych detali.
Portland, Oregon jest siedzibą głównej firmy i utrzymuje bliskie, współzależne relacje z biurem w Nowym Jorku.
Razem 50-osobowa praktyka ukończyła szereg wpływowych projektów publicznych, instytucjonalnych, komercyjnych i mieszkaniowych na całym świecie.
Allied Works.
dobra reputacja zaczęła się od Maryhill Overlook w Columbia River Gorge, a następnie siedziby głównej Wieden + Kennedy Agency.
Obecnie Allied Works bierze udział w różnych zleceniach, w tym Clyfford Still Museum w Denver, Colorado, National Music Centre of Canada oraz Vancouver Community Connector w Waszyngtonie.
Sandy Isenstadt, historyk i krytyk architektury, opisuje dzieło Cloepfila jako dążenie do tworzenia oaz czytelności, przestrzeni, które mogą patrzeć na równoczesne kontrasty współczesnego świata, aby docenić je z miejsca nie mniej złożonego, ale rozwijającego się ponad czas, z wielokrotnymi wizytami, a nie z prędkością migawki aparatu fotograficznego, nagradzając w ten sposób ciągłe zajęcie, a nie tylko oślepiające oko..
Projekty Allied Works w Blogu: Clyfford Still Museum Maryhill Overlook Wieden + Kennedy Headquarters Booker T.
Washington High School for the Performing and Visual Arts Dutchess County Residence.
Guest House University of Michigan Museum of Art Narodowe Centrum Muzyki (Konkurs, I nagroda) Nowe Musée Cantonal des Beaux-Arts (Konkurs) Musée National des Beaux Arts du Québec (zgłoszenie do konkursu)
[patrz też: castorama kalisz godziny otwarcia, okleina meblowa castorama, plytki ceramiczne ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama kalisz godziny otwarcia okleina meblowa castorama plytki ceramiczne