Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Projekty z Chin, Wielkiej Brytanii, Holandii i Czech, a także nasza specjalna infografika w Galerii Serpentine Pavillion – 11 lat.
Sprawdź najlepsze z ostatniego tygodnia po przerwie.
Budynek administracyjny North Shanghai Gas Company w Jiading / Atelier Deshaus Jest to budynek administracyjny North Shanghai Gas Company w Jiading.
Potrzeby funkcji tego budynku są generalnie proste.
Wraz z otaczaniem niezagospodarowanej działki budowlanej, teren jest niewielki, a jedyną cechą tego miejsca jest krajobraz rzeki w pobliżu północnej strony.
Ostateczna forma budynku całkowicie odpowiada krajobrazowi po północnej stronie (czytaj więcej.) The Cube / Make Architects The Cube jest ostatnim etapem rozwoju Mailbox w Birmingham i jednym z największych budynków w historii firmy.
Obejmujący biura, zautomatyzowany parking, apartamenty, lokale handlowe, hotel, spa, restaurację i.
Sky bar ., The Cube został pomyślany jako budynek, który nigdy się nie zamknie; stworzone, by otwierać trasy i widoki na wschodzące sąsiednie dzielnice i przepuszczać zarówno użytkowników budynku, jak i całej społeczności (czytaj dalej.) Infografika: 11 lat galerii Serpentine Gallery Pawilon Serpentine to galeria sztuki w ogrodach Kensington , Hyde Park, centrum Londynu.
Galeria powstała w 1970 roku i mieściła się w klasycznym pawilonie herbacianym z 1934 roku.
Nazwa pochodzi od pobliskiego Jeziora Serpentine (czytaj dalej.) Farma Gniazd Bociana / SGL Projekt W 2006 roku poproszono nas o zaprojektowanie rewitalizacji gospodarstwa na kongres, prezentację firmy, organizację imprez firmowych i zajęć rekreacyjnych.
W tym celu nasz klient kupił farmę z XIX wieku, mieszczącą się na dużym funtu.
W gospodarstwie znajdowała się gorzelnia z kominem.
Od 1926 roku bociany mieszkają na kominie.
Stało się głównym powodem zakupu tej farmy (czytaj więcej.) Linnaeusborg, Center for Life Sciences / Rudy Uytenhaak Architectenbureau.
Linnaeusborg.
jest nowym budynkiem Centrum Nauk o Życiu na Wydziale Matematyki i Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu w Groningen.
Projekt stanowi element planu rozwoju miasta WEST8, w którym Zernike College zostanie przekształcony z technokratycznej placówki uniwersytetu w kampus Arkadii w otoczeniu zieleni (czytaj dalej.)
[więcej w: novatech wadowice, okleina meblowa castorama, murbud szczecin ]

Powiązane tematy z artykułem: murbud szczecin novatech wadowice okleina meblowa castorama