Nowoczesna architektura : Program legislacyjny AIA na rok 2012

2010 Architektura CAST AIA przedstawiła niedawno swój program legislacyjny na 2012 rok i dała jasno do zrozumienia, że tworzenie miejsc pracy w branży projektowania i budownictwa jest priorytetem.
Omówiliśmy liczne inicjatywy, które AIA wdraża w ciągu ostatniego roku, począwszy od indeksu Stalled Building Index, regularnie aktualizowanego indeksu bilingów architektonicznych i aktualizacji narzędzia do zgłaszania zobowiązań w 2030 roku.
Szczególne znaczenie, szczególnie dla tych z nas, którzy prowadzą małe firmy lub rozważających włamanie się do tego delikatnego rynku jako jedynego właściciela, jest nacisk na wspieranie naszego rozwoju.
Czy większość firm należy do tej kategorii.
95% wszystkich firm w USA zatrudnia 50 lub mniej osób.
Inicjatywa ta powinna wywierać presję na polityczną maszynę, która ma władzę, by zapanować w stawkach podatkowych dla małych przedsiębiorców i stymulować wzrost poprzez reewaluację pożyczek sektora prywatnego.
W połączeniu z tym skoordynowanym wysiłkiem AIA, jest praktycznie imperatywem jako właściciel małej firmy, że przejmujemy kontrolę i stajemy się bardziej płynni w coraz bardziej amorficznym i niepewnym otoczeniu.
Niezależnie od tego, czy poszukujesz nietradycyjnych możliwości projektowych, czy też wprowadzasz nowe inicjatywy, które są unikalne dla Twojej firmy, my, jako społeczność projektantów, z pewnością sprostamy temu zadaniu.
(Zobacz najnowszy artykuł Jennifer Kennedy na ten temat tutaj.) Aby zobaczyć więcej tematów Agendy Ustawodawczej 2012 AIA odwiedzić je tutaj.
[patrz też: okna vetrex, noszecochce, castorama kalisz ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama kalisz noszecochce okna vetrex