Architektura 21szego wieku : Liga Architektoniczna ogłasza zdobycie 2012 nagród Emerging Voices

Netscape, SCI-Arc Graduation Pavilion, Los Angeles, CA, 2011 /.
i dzięki uprzejmości Oyler Wu Collaborative The Architectural League ogłosiła niedawno zwycięzców 30-lecia nagród Emerging Voices.
Każdego roku Liga wybiera ośmiu nowych praktyków poprzez konkurs jurorów.
Nagroda ta jest skierowana do osób i firm z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie lub Meksyku z wyraźnymi wyrazami wzornictwa i możliwością wpływania na dziedziny architektury, projektowania krajobrazu i urbanistyki.
Jury ocenia znaczące organy wykonanej pracy, które są najlepsze w swoim rodzaju, a także zajmuje się większymi zagadnieniami architektury, krajobrazu i środowiska budowlanego.
W tegorocznym jury znaleźli się Henry Cobb, Geoff Manaugh, Paul Lewis, Jamie Maslyn Larson, Annabelle Selldorf, Claire Weisz i Dan Wood.
Więcej zdjęć i informacji o nagrodach po przerwie.
Nazwa Emerging Voice przyznawana przez Architectural League jest jedną z najbardziej pożądanych nagród w architekturze północnoamerykańskiej, a program ma znakomite osiągnięcia w swojej trzydziestoletniej historii identyfikacji firm, które mają wpływowe praktyki.
Poprzednie wschodzące głosy obejmowały morfologię; Steven Holl; Tod Williams; Toshiko Mori; Enrique Norten; Deborah Berke; Brad Cloepfil; Michael Maltzan; Marion Weiss i Michael Manfredi; James Corner of Field Operations; Adam Yarinsky i Stephen Cassell z ARO; Architekci SHoP; Lewis.Tsurumaki.Lewis Architects; Jeanne Gang; Amale Andraos i Dan Wood z WORKac; i Teddy Cruz.
Anemon; Tajpej, TW /.
JUT i dzięki uprzejmości Oyler Wu Collaborative Winners zaprezentują wykłady w marcu w Rose Auditorium w nowym budynku zaprojektowanym przez Morfosis w The Cooper Union.
Tegoroczne wschodzące głosy zostaną również zaprezentowane w podcastach wykładowych i wywiadach, które zostaną opublikowane na stronie internetowej Ligi Architektury.
Emerging Voices jest hojnie wspierany przez Maharam i Fundusz Next Generation of Architectural League.
Powitanie Miejsce, ulica widok /.
i dzięki uprzejmości 5468796 architektury Tegoroczne wschodzące głosy i terminy wykładów: Webster Cottage, street view /.
i dzięki uprzejmości architektury 5468796 Piątek, 2 marca INABA, Jeffrey Inaba, Nowy Jork i Los Angeles Projekty INABA sięgają od książek i schematów po instalacje, tworząc fizyczną formę z abstrakcyjnych treści.
5468796 architektura, przemawiająca dla firmy Johanna Hurme i Sasa Radulovic, Winnipeg Z uwagi na projekty mieszkaniowe i publiczne, biuro współpracy żartobliwie bada możliwości architektury w ramach ograniczonych budżetów i materiałów.
Piątek, 9 marca SCAPE / Architektura krajobrazu, Kate Orff i Elena Brescia, Nowy Jork Dzięki swojej praktyce w zakresie projektowania krajobrazu i urbanistyki, SCAPE bada nową przyszłość dla środowiska miejsko-naturalnego.
Studio NMinusOne, Christos Marcopoulos i Carol Moukheiber, Toronto Praca studia, zarówno zbudowana, jak i teoretyczna, bada granicę cyfrowej i rzeczywistej oraz jej wpływ na fizjologię mieszkańców budynków i otoczenia.
IM BLANKY, samoprzylepny model prezentujący prymitywne zdolności poznawcze, z RAD / dzięki uprzejmości Studio NMinusOne Friday, 23 marca Oyler Wu Collaborative, Dwayne Oyler i Jenny Wu, instalacji Los Angeles Oyler Wu, pawilonów i eksperymentów fasadowych są zbadaj procesy i materiały produkcyjne.
SsD, Jinhee Park i John Hong, New York, Boston i Seoul Praca firmy, od prywatnych rezydencji po lekkie rzeźby do budynków publicznych, łączy badania i produkcję, aby znaleźć wielowartościowe wyrażenia z minimalnej formy.
Janus House /.
Marius Marzulis i dzięki uprzejmości Studio NMinusOne piątek, 30 marca arquitectura911sc, Jose Castillo i Saidee Springall, Mexico City Biuro odpowiada na bogatą społeczną i polityczną złożoność Meksyku w swojej szerokiej pracy od mieszkań socjalnych po planowanie urbanistyczne.
Atelier TAG, Manon Asselin i Katsuhiro Yamazaki, Montreal Firma buduje przede wszystkim w sferze publicznej badającej obywatelskie funkcje architektury.
Braver House, prototypowa alternatywa dla nadmuchanego domu podmiejskiego / dzięki uprzejmości SsD Wszystkie wykłady odbędą się w Rose Auditorium, The Cooper Union, 41 Cooper Square, Nowy Jork o 19:00.
Bilety są wymagane do przyjęcia na wykłady.
Więcej informacji na temat wykładów i biletów można znaleźć na stronie 2 lutego.
Przed aukcją sprawdź wszystkie informacje o programie w Lidze Architektonicznej.
Chmura, interaktywna rzeźba światła i dźwięku / dzięki uprzejmości SsD
[więcej w: castorama kalisz godziny otwarcia, plytki ceramiczne, resgraph ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama kalisz godziny otwarcia plytki ceramiczne resgraph