Ze swiata architektury – AD Round Up: Projekty od ACXT

ACXT z siedzibą w Hiszpanii był wielokrotnie pokazywany w Blogu, a nawet zdobył nagrodę Building of the Year dla swojego BTEK.
Technology Interpretation Center w 2010 roku.
Oto nasz wybór pięciu wspaniałych projektów z ACXT.
Ciesz się nimi po przerwie.
BTEK.
Centrum Interpretacji Technologii BTEK to centrum interpretacji nowych technologii, skierowane do odwiedzających studentów.
Lokalizacja tego miejsca, na jednym z najwyższych punktów Parku Technologicznego Vizcaya oraz w pobliżu toru lotu lotniskowego Bilbao dla startów i lądowań, pomaga w uczynieniu z budowli punktu orientacyjnego w krajobrazie (czytaj dalej.) CEIBS Beijing Campus CEIBS (China Europe Internacional Business School) jest liderem Szkoły Biznesu w Azji.
W ramach jego rozwoju podjęto decyzję o budowie nowego kampusu w Pekinie, na zlecenie grupy AXCT-IDOM, jako architekta projektu.
Nowy kampus zajmuje około 19 000 m.
w trzypiętrowym budynku i piwnicy na działce o powierzchni 33 000 m2 w Zhong Guan Cun Science Park w Pekinie.
Projekt jest uwarunkowany przez funkcję nauczania, planowanie mistrzowskie Zhong Guan Cun Science Park, które proponuje szereg zwartych budynków (czytaj więcej.) Bilbao Arena Wapienne skały wystające między brzegami i drzewami w parku dały nam klucz do zaprojektowania i rozwiązać złożony program funkcjonalny i obiegowy: korzystanie z jednoczesnego korzystania z dziennych sportów, korzystanie z sądu przez sąsiadów, dostęp do graczy, urzędników, lokali publicznych dla ewentualnej restauracji widokowej, centrum sportowe z osobnym wejściem, ale z dostępem do toru, tak aby mieszkańcy mogą korzystać z sądu, gdy nie ma meczu, parkingu podłączonego do obu pomieszczeń itp.
(czytaj więcej.) 112 Reus Nowy budynek 112 w Reus jest modelem nowego systemu zarządzania kryzysowego i usług w Katalonii oraz pierwszym publicznym obiektem w kraju, aby uzyskać certyfikat LEED.
Jest to nowa typologia architektoniczna, która łączy wszystkie organy odpowiedzialne za zarządzanie sytuacjami awaryjnymi w Katalonii (czytaj więcej.) Ośrodek Sportu i Rekreacji Projekt został opracowany w ramach planu przekształcenia i regeneracji górniczego obszaru wydobycia węgla w Asturii, po głęboki kryzys w sektorze, który do tej pory stanowił główne źródło bogactwa: kopalnie węgla.
Zrozumieliśmy, że w tym kontekście budynek powinien mieć symboliczny, przełomowy urok, wyznaczając punkt zwrotny w życiu zagłębieniach Asturii.
Ostateczna decyzja co do dokładnej lokalizacji witryny jeszcze nie została podjęta na etapie konkursu.
W ramach projektu zapytano o pomysł, koncepcję projektu (czytaj więcej.)
[więcej w: selekt czempiń, noszecochce, novatech wadowice ]

Powiązane tematy z artykułem: noszecochce novatech wadowice selekt czempiń